foodpanda  http://www.foodpanda.ro

Campus Vip Card www.campus-vip-card.com

Iulius Mall Suceava     www.iuliusmall.com/suceava/

Librăriile Alexandria   www.librariilealexandria.ro

Pam Design  www.pamdesign.ro

Club Voiaj  www.clubvoiaj.ro

Centrul de informare si marketing turistic Bucovina  www.tourisminbucovina.ro

Simply Mind  www.simplymind.com

CLUBUL DE STUDII ASIATICE ROMÂNIA-CHINA www.romania-china.ro

Ecoforum  www.ecoforumjournal.ro

Revista de Turism – studii si cercetări în turism   www.revistadeturism.ro

Librăriile Alexandria www.librariilealexandria.net

Ordinul Voluntarilor   www.facebook.com/ordinulvoluntarilor